Spotkanie seniorów przed przerwą wakacyjną

W dniu 25.06.2018r. odbyło się kolejne spotkanie członków Klubu Seniora "Sercem Młodzi" z Dygowa przy ulicy Kołobrzeskiej. Spotkanie miało charakter biesiadny. Wszyscy uczestnicy bardzo wesoło i miło spędzili czas przy wspólnych śpiewach i tańcach.

Seniorom towarzyszył Pan Grzegorz Starczyk Wójt Gminy Dygowo, który życzył wszystkim obecnym dalszego kultywowania aktywności w Gminie. Podsumował również "V Powiatową Senioriadę", która w tym roku miała miejsce w Gminie Kołobrzeg honorując tym samym uczestników Senioriady wspólnym pamiątkowym zdjęciem. Powyższe spotkanie było ostatnim przed przerwą wakacyjną.

Życzymy wszystkim Seniorom, aby po przerwie wakacyjnej powrócili na spotkania Klubu Seniora "Sercem Młodzi" z jeszcze większym zapałem i pomysłami do dalszego działania.

Spotkanie seniorów przed przerwą wakacyjną