5-lecie zespołu "Dąbrówka"

11 maja w świetlicy wiejskiej w Czerninie Zespół Śpiewaczy "Dąbrówka" z Dębogardu obchodziła Jubileusz V- lecia istnienia. Wójt Grzegorz Starczyk podziękował członkom Zespołu za wkład w rozwój lokalnej kultury i umacniania więzi społecznych gminy.

Wręczone zostały dyplomy, kwiaty oraz pamiątkowy kryształowy wazon z dedykacją. Życzenia i wyróżnienia składali również zaproszeni goście: wicestarosta Powiatu Kołobrzeskiego Helena Rudzis-Gruchała, przewodniczący rady gminy Artur Wasiewski z radnym Robertem Jaruzelem, zespół Dygowianki, Podlotki z Gościna oraz sponsorzy Jubilatów. Oczywiście jak przystało na taka okazję był efektowny tort oraz koncerty zespołów - Dabrówka, Podlotki i Dygowianki. Życzymy zespołowi dalszych sukcesów.

5-lecie zespołu